Wykład "Tadeusz Dołęga-Mostowicz - życie i twórczość" na zajęciach UTW

W czwartek, 16 stycznia 2014 r,. spotkaliśmy się w sali naukowej naszej biblioteki ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Polskim Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów o/Włodawa.
Temat spotkania: Życie i twórczość Tadeusz Dołęgi-Mostowicza.

Wykład

Biblioteka od wielu lat współpracuje ze słuchaczami UTW, między innymi organizując systematycznie konkurs czytelniczy. Bohaterem tegorocznej edycji jest tworzący w okresie międzywojennym Tadeusz Dołęga-Mostowicz. Słuchacze otrzymali kalendarium życia i twórczości pisarza opracowane przez opiekuna UTW i wysłuchali obszernego i wyczerpującego omówienia lektury konkursowej „Znachor”.
Wykład poprowadziła Ewa Krukowska.
Ponadto omówiono program spotkania finałowego, które odbędzie się w czerwcu.

Kolejne spotkanie związane z konkursem i omawianiem lektur odbędzie się zgodnie z programem zajęć.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Ewa Krukowska

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Wykład "Tadeusz Dołęga-Mostowicz - życie i twórczość" na zajęciach UTW