Klub Emeryt :) pl i System operacyjny Linux Ubuntu c. d.

Podczas dzisiejszego spotkania (22.01.14 r.) Klubu EmerytUśmiechpl uczestnicy kontynuowali poznawanie systemu operacyjnego Linux Ubuntu.
Zajęcia odbyły się w Dziale Regionalnym.

Klub Emeryt :) pl i System operacyjny Linux Ubuntu c. d.

Na dzisiejszych zajęciach uczestnicy kontynuowali poznawanie funkcji i zasad działania Ubuntu. Zaznajomili się z możliwościami jakie daje podstawowa umiejętność korzystania z poszczególnych narzędzi oferowanych w Linuksie oraz poznali podobieństwa i różnice pomiędzy rozwiązaniami proponowanymi przez system Windows.
Ćwiczyli też pracę z tekstem, tworząc dokumenty w wersji edytora przeznaczonej dla użytkowników posługujących się Ubuntu.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Dodatkową pomoc uczestnikom podczas spotkania zapewniła Edyta Pietrzak.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w kursie zapraszamy na kolejne zajęcia.
Już w przyszłą środę, 29 stycznia, o godz. 11.00 w sali naukowej MBP spotkają się klubowicze z grupy początkującej. Temat zajęć: Fotografia cyfrowa c. d.

Zgodnie z zapowiedzią planowane jest stworzenie kolejnej grupy początkującej. Aktualnie trwa nabór nowych uczestników kursu obsługi komputera od podstaw. Wszystkich zainteresowanych udziałem w zajęciach zachęcamy do zgłaszania swojej kandydatury u p. Ewy Krukowskiej.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i System operacyjny Linux Ubuntu c. d.