Grupa Mowa Żywa. "Latający Uniwersytet Historii Mówionej" - nabór uczestników

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży

Rozpoczęliśmy we Włodawie nabór do nowego programu „Latający Uniwersytet Historii Mówionej”. Nabór do pilotażowego projektu skierowany jest do młodzieży ponadgimnazjalnej i trwa do 5 lutego 2014 r.

Oferta edukacyjna:
- spotkania z ciekawymi ludźmi, świadkami historii oraz ekspertami
- wyjazdy studyjne i odkrywanie ciekawostek regionu
- warsztat umiejętności z zakresu nowych technologii (nagrania wideo, montaże, programy graficzne, twórcze korzystanie z open source, portali społecznościowych).

Do przyszłego Zespołu zapraszamy max. 30 uczestników.
Liczy się kolejność zgłoszeń!
Zgłoszenia przyjmowane telefonicznie lub przez wysłanie zgłoszenia imiennego z numerem kontaktowym na profil FB lub na pocztę: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wymogi organizatorów:
- wiek 16-18 lat
- mieszkańcy Włodawy i powiatu włodawskiego
- uczestnictwo w wybranych zajęciach sobotnich warsztatowych do maja 2014 (organizator zwraca koszty dojazdu, zaś ostateczny grafik spotkań będzie dopracowany w konsultacji z uczestnikami projektu).

Kontakt do organizatorów
Grupa Mowa Żywa

Koordynator – Aleksandra Zińczuk
Nabór – Urszula Panasiuk, Małgorzata Zińczuk

Telefon: 82 5721 492

Miejsce spotkań: Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie, ul. Przychodnia 13

Projekt sfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach regionalnego programu Równać Szanse operowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w Warszawie.

Informacja: OralHistory

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Grupa Mowa Żywa. "Latający Uniwersytet Historii Mówionej" - nabór uczestników