Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych

W dniu wczorajszym (28.01.14 r.) odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki (dla dorosłych).

Spotkanie DKK dla dorosłych

Temat spotkania brzmiał "Pisać każdy może, ale...". Dyskusja skupiła się na trzech bestsellerowych pozycjach ubiegłego roku:
1) Danuty Wałęsowej – Marzenia i tajemnice
2) Małgorzaty Tusk – Między nami
3) Moniki Jaruzelskiej – Towarzyszka panienka

W toku ożywionej dyskusji zwrócono uwagę także na inne książki napisane przez znane osoby jak np. Jerzego Stuhra – "Tak sobie myślę...; dziennik czasu choroby" i "Sercowa choroba czyli moje życie w sztuce".

Dyskusyjny Klub Książki działa w naszej Bibliotece od 2007 roku. Od tego roku dotychczasowego moderatora p. Barbarę Paszkowską zastąpiła p. Ewa Krukowska, pracownik Miejskiej Biblioteki.

Ewa Krukowska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych