Klub Emeryt :) pl i Fotografia cyfrowa c. d.

Na dzisiejszy spotkaniu (29.01.14 r.) Klubu EmerytUśmiechpl uczestnicy kontynuowali zdobywanie wiedzy na temat fotografii cyfrowej.

Klub Emeryt :) pl i Fotografia cyfrowa c. d.

Podczas dzisiejszego spotkania uczestnicy skupili się na sposobach przetwarzania fotografii analogowej w jej cyfrową wersję. Poznali narzędzia przeznaczone do utrwalania i edycji wygenerowanych plików oraz funkcje modyfikacji obrazów udostępnione w programie Picasa.
W części warsztatowej ćwiczyli praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy przy użyciu funkcji oprogramowania do obróbki cyfrowych obrazów pracując nad zeskanowanymi wcześniej analogowymi fotografiami.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Od lutego obie dotychczasowe grupy (początkująca i zaawansowana) zostają połączone w jedną grupę zaawansowaną i będą spotykać się w środy o godz. 13.00 w sali naukowej MBP.
Kolejne zajęcia odbędą się 5 lutego (środa) o godz. 13.00. Temat spotkania: Przegląd ciekawych stron internetowych.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w zajęciach.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Fotografia cyfrowa c. d.