Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw". Chęć udziału w zajęciach zgłosiło, wpisując się na listę, 47 przyszłych uczestników.

Biblioteczny kurs dla seniorów: Obsługa komputera od podstaw - spotkanie organizacyjne

Dzisiaj (30.01.14 r.) w sali naukowej naszej biblioteki odbyło się zebranie organizacyjne podczas którego słuchacze podzielili się na cztery grupy. Dwie pierwsze grupy (A i B) będą miały zajęcia w lutym, pozostałe dwie w marcu.
Zajęcia będą odbywały się w godzinach 11.00 – 13.15 w sali naukowej naszej biblioteki.

Grupa A będzie spotykała się w poniedziałki (3, 10, 17, 24) i piątki (7, 14, 21, 28) lutego, a zajęcia prowadził będzie dyrektor MBP, Jacek Żurawski.
Grupa B natomiast będzie miała zajęcia we wtorki (4, 11, 18, 25) i czwartki (6, 13, 20, 27) lutego, spotkania będzie prowadził Marek Paszkowski.

Harmonogram zajęć grup marcowych podamy w późniejszym terminie.
Zajęcia odbywają się w ramach bibliotecznego Klubu EmerytUśmiechpl.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - spotkanie organizacyjne