Spotkanie Klubu Emeryt :) pl

Zaplanowany temat dzisiejszych (05.02.14 r.) zajęć Klubu EmerytUśmiechpl, dotyczący przeglądu stron internetowych, został przełożony na dalszy termin, a uczestnicy zaznajomili się z podstawowymi ustawieniami komputera oraz funkcjami umożliwiającymi ich zmiany w celu dostosowania do osobistych potrzeb użytkownika.

Spotkanie Klubu Emeryt :) pl

Podczas dzisiejszego spotkania uczestnicy nabyli wiedzę o podstawowych ustawieniach komputera, możliwościach ich przystosowania do indywidualnych potrzeb oraz funkcjach regulowania parametrów wyświetlania obrazu.
Poznali też zasady bezpiecznego korzystania z urządzeń peryferyjnych, ich właściwym odłączaniu oraz optymalnych sposobach eksploatacji.
Poza tym uczestnicy zapoznali się z możliwościami personalizacji ustawień wyświetlanych stron internetowych.

Zajęcia prowadził Marek Paszkowski.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Od lutego obie dotychczasowe grupy (początkująca i zaawansowana) zostały połączone w jedną i będą spotykać się w środy o godz. 13.00 w sali naukowej MBP.
Kolejne zajęcia odbędą się 12 lutego (środa) o godz. 13.00. Temat spotkania: Przeglądarki stron internetowych – wybór najlepszych programów.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w zajęciach: harmonogram spotkań.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Spotkanie Klubu Emeryt :) pl