Piątoklasiści z wizytą w bibliotece

Dzisiejszego ranka (24.02.14 r.) bibliotekę odwiedzili uczniowie kl. V ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Gen. F. Kleeberga we Włodawie.
Młodzież przybyła pod opieką p. Anny Szczepkowskiej-Kirszner.

Nasi goście rozpoczęli wizytę od obejrzenia filmu "Ogólnopolski Konkurs Pisania Ikon – Włodawa" zrealizowanego przez skazanych z włodawskiego Zakładu Karnego wg scenariusza i pod kierunkiem mł. chor. Elżbiety Rabczewskiej – wychowawcy d/s kulturalno-oświatowych,

Piątoklasiści z wizytą w bibliotece

aby następnie udać się do Galerii "Na Poddaszu", gdzie prezentowana jest pokonkursowa wystawa składająca się z 54 prac złożonych przez 37 uczestników z 22 zakładów penitencjarnych.

Piątoklasiści z wizytą w bibliotece

Następnie uczniowie obejrzeli wystawę „Na morza dnie” eksponowaną w Galerii „Na Piętrze”, a będącą plonem warsztatów plastycznych odbywających się w bibliotece podczas ferii.

Piątoklasiści z wizytą w bibliotece

Na zakończenie odwiedzili Galerię „Na Parterze”, gdzie zapoznali się z materiałami zamieszonymi na wystawie udostępnionej przez Archiwum Państwowe w Lublinie "Drogi ku wiedzy".

Piątoklasiści z wizytą w bibliotece

Fot. i komentarz merytoryczny do wystaw: Joanna Orzeszko.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie :)

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Piątoklasiści z wizytą w bibliotece