Z Szewczykiem Dratewką na Oddziale Dziecięcym włodawskiego szpitala

Kolejna wizyta (27.02.14 r.) na Oddziale Dziecięcym naszego szpitala przebiegła wśród przygód Szewczyka Dratewki Janiny Porazińskiej czytanych przez Ewę Krukowską, Starszego Bibliotekarza MBP Włodawa.

Z Szewczykiem Dratewką na Oddziale Dziecięcym włodawskiego szpitala

Mali pacjenci aktywnie uczestniczyli w czytaniu fragmentów książki z ciekawością poznając przygody Szewczyka Dratewki i historię jego spotkań z mrówkami, pszczołami i cyrankami.
Na zakończenie zdecydowanie stwierdzili, że mrowiska nie wolno niszczyć, a pszczół należy się obawiać, bo mogą dotkliwie ukąsić.

Ponadto dzieci miały możliwość obejrzeć książkę „Kolorowy jarmark” z serii „Mój kucyk Pony” oraz piękną, bogato ilustrowaną serię publikacji edukacyjnych „Wesołe wierszyki”: „Młode zwierzęta”, „Koty”, „Pojazdy”, „Zwierzęta na wsi” i „Ptaki”.

Spotkania z małymi pacjentami Oddziału Dziecięcego naszego szpitala będą odbywały się w każdy czwartek w godz. 10:30-11:30.

Ewa Krukowska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Z Szewczykiem Dratewką na Oddziale Dziecięcym włodawskiego szpitala