Z Kubusiem Puchatkiem u małych pacjentów

Dzisiejsze (06.03.14 r.) spotkanie z małymi pacjentami Oddziału Dziecięcego naszego szpitala przebiegało pod hasłem Kubuś Puchatek i przyjaciele.

Z Kubusiem Puchatkiem u małych pacjentów

Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały książki „Przewodnik Puchatka: Kubuś i przyjaciele” czytanej przez Ewę Krukowską, Starszego Bibliotekarza MBP Włodawa, dowiadując się się kim są przyjaciele Kubusia, jakie mają talenty, gdzie mieszkają, jak wygląda Stumilowy Las i jak zakończył się konkurs na ogon dla Kłapouchego.

Ponadto obejrzały serię książeczek „Lekcje ze Stumilowego Lasu” pt: „Dobre są spółki”, „Lepiej dawać niż dostawać”, „Niech żyje współpraca” i „Słuchaj Tygrysie”.

W trakcie wizyty lektorka obdarowała milusińskich balonikami, które osobiście nadmuchała i podpisała imionami małych pacjentów, a każde z dzieci mogło sobie wybrać kolor i wielkość balonika.
Następne spotkanie już za tydzień.

Ewa Krukowska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Z Kubusiem Puchatkiem u małych pacjentów