Smerfne czytanie na Oddziale Dziecięcym włodawskiego szpitala

Kolejna (13.03.14 r.) wizyta u małych pacjentów Oddziału Dziecięcego naszego szpitala przebiegała wśród przygód Smerfów: Ważniaka, Papy Smerfa, Zgrywusa, Smerfetki, Smerfusia, Marudy, Łasucha i innych.
Dzieci bez problemów wymieniły znane im Smerfy podając zarówno charakterystyczne dla każdego z nich atrybuty jak i przypisane im zajęcia.

Smerfne czytanie na Oddziale Dziecięcym włodawskiego szpitala

Ola, jedna z pacjentek, przeczytała na ochotnika swoim młodszym kolegom „Smerfoluda”, jedną z książek przyniesionych przez Ewę Krukowską, Starszego Bibliotekarza MBP Włodawa.
Ponadto dzieci obejrzały dwie książeczki z serii „To nic strasznego” pt. „Podróż samolotem” i „Przedszkole”.

W trakcie wizyty pani Ewa zaproponowała małym pacjentom pokolorowanie przygotowanych wcześniej malowanek. Wynikiem tych mini warsztatów jest wystawka prac plastycznych, którą można obejrzeć w Filii nr 5 MBP.
Na pożegnanie każde z dzieci dostało lizaka z wybranym przez siebie zwierzątkiem.
Do zobaczenia za tydzień.

Ewa Krukowska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Smerfne czytanie na Oddziale Dziecięcym włodawskiego szpitala