IX Noc z Andersenem - rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW IMPREZY
"NOC Z ANDERSENEM”

IX Noc z Andersenem - plakat

Impreza rozpoczyna się 4 kwietnia / piątek / o godz. 18:00 a kończy się 5 kwietnia / sobota / godz. 8:30.
Miejsce imprezy i noclegu: Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie.

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń czytelników (uczniowie szkół podstawowych) chętnych do uczestnictwa w IX Nocy z Andersenem.

UWAGA!

• Zgłoszenia na nocleg przyjmujemy, po okazaniu karty bibliotecznej dziecka, od 19 do 29 marca (lub wyczerpania miejsc) tylko w Oddziale dla Dzieci MBP.
  • Obowiązkowa obecność rodzica (lub opiekuna prawnego) podczas zgłaszania uczestnictwa.
  • Wymagana jest zgoda rodziców (bądź opiekunów prawnych) na nocleg. Deklaracja do pobrania tylko w Oddziale dla Dzieci MBP.

ILOŚĆ MIEJSC na nocleg ograniczona – 50 MIEJSC / tylko uczniowie szkół podstawowych/.

W pierwszej części imprezy (18:00-21:00) mogą uczestniczyć wszystkie chętne dzieci, niezależnie od tego czy będą nocować:

• Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie wspólnie z innymi członkami rodzin.
  • Zapraszamy do nocnego czytania i zabawy z dziećmi rodziców, członków rodzin, zainteresowanych mieszkańców i wolontariuszy.

Przygotowanie do drugiej części imprezy. O czym nie powinniśmy zapomnieć:

• przynosimy obuwie na zmianę, ubranie do spania, środki higieniczne, śpiwór, poduszeczkę, w miarę możliwości materac dmuchany;
  • prosimy o wzięcie ze sobą kanapek, napojów, kubka;
  • można wziąć ze sobą latarkę, książkę, gry, maskotkę itp.
  • można przynieść ciasto i słodycze na słodkie przyjęcie;

Organizatorzy:
MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA we Włodawie
koordynator lokalny akcji CPCD - Bogusława Górska
Współorganizator: Burmistrz Włodawy, MKPiRPA

Zapraszamy!

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci IX Noc z Andersenem - rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń