Pierwsze wiosenne czytanie na Oddziale Dziecięcym włodawskiego szpitala

Dzisiejsza (20.03.14 r.) wizyta u naszych małych pacjentów przebiegała niezwykle intensywnie, ponieważ dzieci oprócz wysłuchania dwóch bajek o lubianym i sympatycznym piesku Reksiu z serii „Polskie dobranocki” pt. „Przygoda Łakomczucha” i „Kocie Przedszkole”, obejrzały także „Wielką Podróż Bolka i Lolka”.

Pierwsze wiosenne czytanie na Oddziale Dziecięcym włodawskiego szpitala

Ponadto doskonale odgadły kilka zagadek (chociaż mogły liczyć na pomoc tatusia jednego z małych pacjentów) z książki „Zagadki dla Maluszka” pt. „Uszka ma długie marchewkę chrupie... i inne zagadki” .
W czasie, gdy dzieci były zajęte słuchaniem bajek, rodzice mieli możliwość zapoznania się z prasą lokalną (Nowy Tydzień i Super Tydzień) przyniesioną przez bibliotekarza.

Następne spotkanie tradycyjnie za tydzień.

Ewa Krukowska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Pierwsze wiosenne czytanie na Oddziale Dziecięcym włodawskiego szpitala