im. Komisji Edukacji Narodowej we Włodawie

Zaproszenie na wernisaż prac plastycznych W BAJKOWYM ŚWIECIE MARCELINY

Wernisaż odbędzie się w piątek, 28 marca 2014 r. o godz. 12:00
w Galerii „Na Piętrze” MBP Włodawa

Wystawa będzie czynna do końca kwietnia 2014 r.

Marcelina sama o sobie:

Mam na imię Marcelina. Chodzę do V klasy Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie.

Moją pasją jest rysunek.

Pierwsze kroki w rysunku zaczęłam stawiać będąc w pięciolatkach. Pani Renata Kostrzewska dostrzegła, że moje prace różnią się od prac innych dzieci. Będąc w sześciolatkach zaczęłam chodzić na kółko plastyczne prowadzone przez panią Marię Pogonowską. To właśnie pani Maria pokazała mi jak rysować i jak dobierać kolory. Tak zaczęła się historia z rysowaniem na konkursy :)

Brałam udział w wielu szkolnych konkursach rysunkowych. W większej jednak mierze w konkursach internetowych wyszukanych przez moich rodziców na dziecięcych stronach internetowych, takich jak: miastodzieci.pl, czasdzieci.pl, lulek.tv, parenting.pl oraz wielu innych.

Bardzo lubię takie wyzwania, no i uwielbiam wymarzone nagrody ;)

Czasami potrzebuję silnej motywacji no i nagrody są moim motywatorem :)

Do najciekawszych nagród mogę zaliczyć 3 wyjazdy do Paryża i Disneylandu :)

Ponadto mnóstwo nagród rzeczowych oraz ostatnia moja wygrana - wyjazd do Pacanowa, za zajęcie III miejsca w konkursie wydanym przez Europejską Stolicę Bajki w Pacanowie na stworzenie komiksu o przygodach Koziołka Matołka.

Jest to już druga wystawa moich prac plastycznych.

UWAGA!

Część artystyczną uświetniającą wernisaż będzie można oglądać na żywo w zakładce STREAMING.

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Zaproszenie na wernisaż rysunku Marceliny Stelmasiewicz "W Bajkowym Świecie Marceliny"