Tupcio Chrupcio podbija serca małych pacjentów

Ze względu na zwiększoną ilość zachorowań na choroby pochodzenia grypowego dyrekcja szpitala ograniczyła wizyty odwiedzających na oddziałach szpitalnych. Ale nie sposób było nie pójść z tradycyjną czwartkową wizytą (dziewiąty raz w tym roku) do małych pacjentów na oddziale dziecięcym naszego szpitala.

Tupcio Chrupcio podbija serca małych pacjentów

Dzisiejsza (10.04.14 r.) wizyta poświęcona była przygodom sympatycznej myszki Tupcio Chrupcio. Dzieci dowiedziały się co mają zrobić mamy myszki jak ich dzieci nie chcą jeść i jakie mają piękne sny dzieci jak rodzice czytają albo opowiadają im bajki przed snem.
Jedna z małych pacjentek przeczytała koleżankom i kolegom przygody Koziołka Matołka według własnej interpretacji.

Na koniec wizyty Pani Ewa Krukowska, Starszy Bibliotekarz MBP Włodawa, poczęstowała dzieci czekoladowymi jajeczkami życząc im zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych.

Ewa Krukowska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Tupcio Chrupcio podbija serca małych pacjentów