Szkolne warsztaty podsumowane - fotorelacja

W środę, 16 kwietnia 2014 r., w sali konferencyjnej biblioteki, nastąpiło uroczyste podsumowanie warsztatów fotograficznych odbywających się pod kierunkiem p. Iwony Szwaj, przeprowadzonych podczas zimowiska w Szkole Podstawowej nr 3 im. Gen. F. Kleeberga we Włodawie.
Zgromadzonych gości przywitała Edyta Pietrzak, kierownik Działu Regionalnego MBP Włodawa.

Szkolne warsztaty podsumowane (SP 3)

Spotkanie poprowadzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3: Julia Korneluk, Maciej Korneluk, Kaja Kościuk i Bartosz Skrochocki.

Szkolne warsztaty podsumowane (SP 3)

Uroczystość uświetnił koncertem zespół CANTO pod kierunkiem artystycznym p. Iwony Szwaj.

Szkolne warsztaty podsumowane (SP 3)

Po uroczystym podsumowaniu warsztatów prowadzący zaprosili zgromadzonych gości do obejrzenia prac prezentowanych na wystawie.

Szkolne warsztaty podsumowane (SP 3)

Autorzy eksponowanych na wystawie fotografii to uczestnicy zimowiska w Szkole Podstawowej nr 3 we Włodawie: Alicja Borowska, Natalia Jaroszewicz, Julia Korneluk, Maciej Korneluk, Eryka Litwiniuk, Ada Makarewicz, Karolina Pawlik, Bartek Skrochocki, Katarzyna Szwaj i Sylwia Winiarczyk, wśród których są laureaci konkursu powarsztatowego w osobach: Natalia Jaroszewicz, Eryka Litwiniuk, Katarzyna Szwaj i Sylwia Winiarczyk.

Edyta Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Szkolne warsztaty podsumowane - fotorelacja