Z wielkanocnym jajeczkiem u małych pacjentów

Dzisiejsza (17.04.14 r.) wizyta u dzieci na Oddziale Dziecięcym naszego szpitala przebiegała pod hasłem: Zwyczaje Wielkanocne.

Z wielkanocnym jajeczkiem u małych pacjentów

Pani Ewa Krukowska przeczytała dzieciom piękne opowiadanie pt. Świąteczne porządki Myszki Franciszki, z którego dzieci dowiedziały się jak należy dobrze przygotować się do świąt. Opowiadanie pochodzi z książki "Wielkanoc " z serii Święta w moim domu.

Ponadto dzieci dowiedziały się jak zrobić piękne pisanki i co włożyć do koszyczka jak pójdą z rodzicami w Wielką Sobotę święcić pokarmy.

Na zakończenie pani Ewa wspólnie z dziećmi przeszła po oddziale życząc wszystkim zdrowych i wesołych świąt zarówno małym pacjentom jak i pracownikom Oddziału Dziecięcego obdarowując wszystkich zgodnie z tradycją (czekoladowym) jajeczkiem.

Alleluja!

Ewa Krukowska