Wiosenne przygody Pupilków!

Dzisiejsze (24.04.14 r.) czytanie w szpitalu przebiegało pod hasłem: Przygody Pupilków z książki pod tym samym tytułem. Małe pupilki to między innymi Malinka, Pusia, Kicuś, Kwiatuszek, Cukiereczek i wiele innych.

Wiosenne przygody Pupilków

Mały pacjent, któremu pani Ewa Krukowska czytała książkę doskonale orientował się jakie zwierzątko kryło się pod każdym z imion, umiał je rozpoznać i doskonale naśladować. Ponadto prześledził wspólnie z panią Ewą i swoją mamą zmagania sportowe Bolka i Lolka ich udział w olimpiadzie sportowej, wywiady ze sportowcami, z których chłopcy dowiedzieli się, że sport to ciężka praca, i zobowiązanie Bolka, że kiedyś zostanie największym sportowcem.

W trakcie wizyty pani Ewa wspólnie z mały pacjentem i jego mamą zbudowali z klocków wieże, tunele i domki dla samochodów i zwierzątek.

Na zakończenie tradycyjnie były lizaki i czekoladowe jajeczka.

Ewa Krukowska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Wiosenne przygody Pupilków!