Odwiedziny przedszkolaków z Maluszkowa

Dzisiaj tj. 9.05.14r. (piątek) odwiedziły nas (Filia nr 5) dzieci z przedszkola Maluszkowo. Zapowiedziały się z wizytą już w ubiegłym tygodniu i z niecierpliwością oczekiwałam ich od rana.

Odwiedziny przedszkolaków z Maluszkowa

Przyszły roześmiane, szczęśliwe i bardzo rozentuzjazmowane. Z ogromnym zainteresowaniem obejrzały kącik "Pod Tęczą" pobawiły się, pokolorowały wcześniej przygotowane malowanki i wysłuchały wiosennych przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół z książeczki pt. Wiosenne zabawy z tekstem Natalii Usenko z serii Puchatkowe zabawy przeczytanej przez Ewę Krukowską Starszego Bibliotekarza MBP Włodawa.

Odwiedziny przedszkolaków z Maluszkowa

W trakcie wizyty dowiedziały się co należy zrobić aby zostać czytelnikiem naszej biblioteki. Wszystkie dzieci zgodnie potwierdziły, że bardzo im się podobało w bibliotece i koniecznie przyjdą kolejny raz ale wcześniej zaprosiły Panią bibliotekarkę do Maluszkowa.

Odwiedziny przedszkolaków z Maluszkowa

Na koniec wizyty każde z dzieci zostało poczęstowane lizakiem.
Do zobaczenia wkrótce.

Ewa Krukowska