Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej w Żukowie

Dzisiaj, 27 maja 2014 r., złożyli nam wizytę uczniowie kl. III-VI ze Szkoły Podstawowej w Żukowie wraz z paniami Anną Soroką i Czesławą Osińską.

Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej w Żukowie

Uczniowie mieli okazję zobaczyć prezentowaną w Galerii „Na Piętrze” pokonkursową ekspozycję prac nagrodzonych i wyróżnionych w XIV Festiwalu Twórczości Dziecięcej „Zakochaj się we Włodawie... - w 480-tą rocznicę nadania praw miejskich”

Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej w Żukowie

oraz przedstawioną w Galerii „Na Poddaszu” promującą młode talenty kolekcję prac autorskich Nikodema Weremczuka, Jakuba Pawlika i Damiana Kasprzaka „Manga i anime nowy język Japonii”.

Zapoznali się też z formułą biblioteki: Słowo-Muzyka-Obraz odwiedzając Dział Regionalny (Słowo),

Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej w Żukowie

Oddział dla Dzieci (Muzyka)

Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej w Żukowie

i Czytelnię Internetową (Obraz).

Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej w Żukowie

Gości oprowadziła, służąc komentarzem Joanna Orzeszko.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej w Żukowie