Rewizyta w Maluszkowie

Dzisiaj (13.06.2014) Starszy Bibliotekarz Ewa Krukowska złożyła rewizytę dzieciom z Oddziału Przedszkolnego w Maluszkowie. Wizyta przebiegała pod hasłem: Zasady dobrych manier dla dzieci w oparciu o książkę Fernanda Bianchero Torasso – Podręcznik dobrych manier dla dzieci. Praktyczne porady na każdy dzień.

Rewizyta w Maluszkowie

Wspólnie z dziećmi omówiono kilka zasad dobrego wychowania na okoliczność ubierania się stosownie do okazji, codziennej higieny, powitania i uprzejmości oraz współżycia w grupie. Pani Ewa jako przestrogę przeczytała dzieciom zabawną bajkę Królewna śpiąca w lesie o konsekwencjach jakie poniósłby królewicz Karol w przypadku nie mycia zębów. Na zakończenie wizyty była wspólna zabawa i śpiewy.
W związku z niewyczerpaniem materiału na temat zasad dobrych manier - kolejna wizyta w Maluszkowie już w lipcu.

Ewa Krukowska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Rewizyta w Maluszkowie