Wizyta uczniów z Zespołu Szkół w Urszulinie

W poniedziałek 8 grudnia odwiedzili nas uczniowie kl. I a i kl. I b z Zespołu Szkół w Urszulinie, pod opieką p. Urszuli Ciekierdy i p. Barbary Bądaruk.
Grupą przybyłych gości zaopiekowały się panie z Oddziału dla dzieci: Joanna Orzeszko Kustosz MBP i Renata Torbicz Bibliotekarz MBP.

Wizyta uczniów z ZS w Urszulinie

Mimo ograniczeń czasowych dzieci obejrzały wszystkie aktualnie prezentowane w galeriach bibliotecznych wystawy. W galerii "Na Piętrze" - pokonkursowa wystawa prac XIV Festiwalu Twórczości Dziecięcej "Zakochaj się we Włodawie... - w 480-tą rocznicę nadania praw miejskich", w galerii "Na Parterze" – pokonkursowa wystawa "Pisanie Ikon - WŁODAWA 2014", natomiast w galerii "Na Poddaszu" prace Zbigniewa Tokarskiego ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.
Naszych małych wycieczkowiczów najbardziej zainteresował Oddział dla Dzieci, a w nim: atrakcyjny księgozbiór, przeznaczony dla najmłodszych, biblioteczna Strefa Gier (x box, keybord, puzzle), ponadto uczniowie poznali zasady korzystania ze zbiorów oraz procedurę zapisu do grona czytelników.
Wycieczka została uwieńczona słodkim pożegnaniem ;).

Dziękujemy Wam cieplutko za wizytę i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania.
Fot. Edyta Pietrzak

Renata Torbicz