Bezpłatny poradnik z plastycznymi inspiracjami dla całej rodziny

Święta Bożonarodzeniowe już za pasem, słychać powoli zza każdego rogu dzwonki zbliżających się sań..

Świąteczny czas to chwile spędzane w gronie najbliższych, tradycyjnie rodzinne, tak bardzo oczekiwane przez nas wszystkich. Zarówno dzieci, jak i rodziców.

Okres przedświąteczny jednak często okazuje się stresujący i bardzo wymagający. Przygotowania bywają trudne i mozolne, czas ucieka prędzej niż Mikołaj przez komin, a Ty czujesz, że wciąż brakuje Ci ozdób choinkowych, kolorowych kartek a przede wszystkim...
...wspólnej rodzinnej zabawy w przygotowywaniu tych wszystkich pięknych i efektownych dekoracji?

"Nic straconego!"- jak rzekł sam Św. Mikołaj do renifera swego.

Nowy Poradnik Rudolfa na Boże Narodzenie

Z Nowym Poradnikiem Rudolfa, darmowym e-bookiem, zamienicie w tym roku zwykły czas przygotowań do Świąt na cudowny i pełen uśmiechów czas spędzony z całą rodziną na świetnej i bardzo rozwijającej zabawie!

Więcej informacji znajdziecie poniżej

Informacja:
czasdzieci.pl

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Bezpłatny poradnik z plastycznymi inspiracjami dla całej rodziny