Biblioteczne ferie 2015 po półmetku

Raz, dwa, trzy... dni bibliotecznych ferii już za nami. Przez ten czas bawiliśmy się wspaniale, poznaliśmy wielu ciekawych ludzi i dowiedzieliśmy się mnóstwo nowych rzeczy.
Malowaliśmy, kleiliśmy, tańczyliśmy, śpiewaliśmy, tropiliśmy, rozwiązywaliśmy rebusy i zagadki detektywistyczne.

Ferie z Biblioteką 2015

A co nas czeka? Przed nami jeszcze dwa dni pełne nowych, ciekawych zabaw. Już jutro DZIEŃ TANCERZA będziemy bawić się na Ekologicznym Balu, spotkamy się z choreografem oraz weźmiemy udział w warsztatach tanecznych, a w piątek DZIEŃ MUZYKA będzie karaoke i spotkanie z muzykiem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z minionych dni ferii:

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU – poniedziałek, 9 luty 2015 r.

DZIEŃ DETEKTYWA – wtorek, 10 luty 2015 r.

DZIEŃ POETY – środa, 11 luty 2015 r.

oraz zapraszamy na przyszłe.

Już jutro BAL EKOLOGICZNY na który serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci. Wstęp wolny, ekologiczne przebrania mile widziane :)
Dzieci do lat 6 przychodzą z opiekunem, a wszystkich młodych uczestników obowiązuje zmiana obuwia.

Startujemy w samo południe :)

Ferie z Biblioteką 2015

Edyta Pietrzak