Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w bibliotecznych galeriach

W środę (15.04.15 r.) odwiedzili nas uczniowie kl. I – III ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej we Włodawie wraz z opiekunem, panią Marią Pogonowską.
Młodych gości oprowadziła po bibliotece Edyta Pietrzak, kierownik Działu Regionalnego MBP.

SP 2 Włodawa, 15.04.15 r.

Uczestnicy wycieczki zwiedzili, w przeddzień otwarcia, wystawę Jakuba Kirsznera „Ołówkiem czarowane” w Galerii „Na Parterze”. O nowej ekspozycji opowiedziała Urszula Panasiuk, koordynator wystawy.

Następnie udali się do Galerii „Na Piętrze”, gdzie obejrzeli prace swojego kolegi, Tomasza Jankowskiego, prezentowane na debiutanckiej wystawie „Tomek w krainie rysunku”.

Młodzi wielbiciele sztuk plastycznych z przyjemnością zapoznali się z pracami swoich starszych kolegów dzieląc się spostrzeżeniami i wrażeniami.

Dziękujemy za miłą wizytę i zapraszamy ponownie.

Edyta Pietrzak

Fot. Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w bibliotecznych galeriach