Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie zaprasza na wykład inaugurujący projekt pn. Powstańczy foto-plener po Ziemi Włodawskiej realizowany w ramach Programu Dotacyjnego Biura „Niepodległa” „Powstanie Styczniowe 1863 – 1864”.
Prelegent – mgr Mariusz Czuj – absolwent Instytutu Historii UMCS w Lublinie, nauczyciel historii w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącym we Włodawie, wiceprezes Stowarzyszenia Bramy Pamięci Włodawa-Sobibór, autor i współautor licznych artykułów oraz publikacji historycznych wystąpi z prezentacją i komentarzem merytorycznym do tematu „Powstanie Styczniowe na Ziemi Włodawskiej”.

plakat z informacją o wykładzie Powstanie Styczniowe na Ziemi Włodawskiej

Z pasjonatami lokalnej historii spotkamy się 4 kwietnia o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie przy ul. Przechodniej 13.