Najmłodsi czytelnicy zwiedzają Oddział dla Dzieci

Kapryśna aura nie pokrzyżowała planów wizytowych naszym dzisiejszym (20.05.2015 r.) miłym gościom. Dziecięcy klub „Domek” ze żłobka „Dziecięcy raj” odwiedził nas w środowe przedpołudnie. Maluszki przybyły do biblioteki pod opieką pań Justyny Momot i Olgi Przytuły.

Żłobek Dziecięcy Raj, 20.05.15 r.

Nasi dzisiejsi goście to niewątpliwie najmłodsza grupa czytelników Oddziału dla Dzieci. Mimo tak młodego wieku, maluszki doskonale odnalazły się w bibliotecznych wnętrzach. Z uwagą wysłuchały historyjki żółwika Franklina i jego przygody z biblioteczną książką („Franklin i książka z biblioteki”). Również „Kot w butach” okazał się niezwykle ciekawą opowieścią Uśmiech

Dzieci chętnie oglądały wybrane przez siebie kolorowe książeczki opowiadając historyjki w nich zawarte.

Przy okazji tej sympatycznej wizyty, szkraby obejrzały dwie wystawy prezentowane w Galerii „Na Piętrze”. Wiele entuzjazmu wzbudziły piękne lale eksponowane w gablotach oraz kolorowe prace laureatów XV edycji Festiwalu Twórczości Dziecięcej.
Nasi milusińscy zachwycili się kolorowymi ptaszkami, dekoracją wykonaną przez Ewę Szewczyk, pracownika ds. administracji MBP, które bystre oczka wypatrzyły w Galerii „Na Parterze” Uśmiech

Rozczytane dwulatki udały się na zasłużoną drzemkę i dzierżąc w dłoniach biblioteczne, słodkie lizaki (które obiecały skosztować na deser Puszcza oczko ) wyruszyły w drogę powrotną do żłobka.

Dziękujemy za przemiłą wizytę i radosny, pamiątkowy plakat Uśmiech

Zapraszamy w nasze progi jak najczęściej !!!

Joanna Orzeszko

Zdjęcia z tej wizyty można obejrzeć w galerii on-line

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Najmłodsi czytelnicy zwiedzają Oddział dla Dzieci