NOC W BIBLIOTECE? CZEMU NIE!

W sobotę 30 maja 2015 r., odbędzie się pierwsza ogólnopolska Noc Bibliotek – pełna atrakcji wieczorno-nocna impreza promująca czytelnictwo i biblioteki jako miejsca, w których warto bywać.

I Noc Bibliotek 2015, 30.05.15 r.

Również Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie postanowiła przyłączyć się do akcji i w atrakcyjny, niekonwencjonalny sposób zaprezentować swoje zbiory i ofertę edukacyjno-kulturalną. Mamy nadzieję, że uda nam się zachęcić nowe grono czytelników.

Drzwi naszej biblioteki otworzymy o godzinie 18:00, przez kolejne cztery godziny mieszkańcy Włodawy będą mogli wziąć udział we wspólnym puszczaniu baniek mydlanych, w wesołych pląsach i rodzinnym rozwiązywaniu łamigłówek.

O godzinie 20:00 dzieci, rodziców, dziadków, ciocie, wujków i sąsiadów zapraszamy do wspólnego piknikowania w naszym Bibliotecznym Ogródku Literackim przy seansie filmowym. Niezależnie od pogody przynieście ze sobą koce, kosze pełne smakołyków, latarki i oczywiście ulubione książki, bo przecież w taką noc GROZA NIE CZYTAĆ!

Nocy towarzyszy akcja „Przynieś książkę do biblioteki” – jeśli w waszych zbiorach znajdują się pozycje już przeczytane, książki z których wyrosły wasze dzieci lub nietrafione upominki możecie oddać je nam, u nas na pewno znajdą nowych przyjaciół.

Urszula Panasiuk

I Ogólnopolska Noc Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie
30 maja 2015 r, godz. 18:00 – 22:00
ul. Przechodnia 13

ZAPRASZAMY!

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci NOC W BIBLIOTECE? CZEMU NIE!