Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. S. Konarskiego we Włodawie wraz ze Starostwem Powiatowym we Włodawie, Młodzieżowym Domem Kultury im. Oskara Kolberga we Włodawie, Włodawskim Domem Kultury oraz Miejską Biblioteka Publiczną we Włodawie zapraszają na II Włodawski Przegląd Filmowej Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej.

II Włodawski Przegląd Filmowej Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej, 27.05.15 r.

Cele przeglądu to: upowszechnienie kultury filmowej oraz stworzenie możliwości wymiany doświadczeń, kształtowanie zainteresowań dzieci i młodzieży sztuką filmową, rozwijanie zainteresowania tworzeniem filmów z użyciem różnorodnych form i technik filmowania oraz kształtowanie umiejętności wypowiadania się poprzez sztukę.

Przegląd odbędzie się 27 maja 2014 r. o godz. 10:00 w Sali Widowiskowej Włodawskiego Domu Kultury.

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Zaproszenie na II Włodawski Przegląd Filmowej Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej