Nadaktywni Dzieciom!

Zbliżający się wielkimi krokami Dzień Dziecka uczcimy bardzo wesoło!
Działająca przy Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie, teatralna „Grupa Nadaktywna” przygotowała spektakl „Galopem przez bajki” z dedykacją dla najmłodszych.
Prapremiera widowiska odbędzie się w dwóch odsłonach. W poniedziałek, 1 czerwca na scenie Włodawskiego Domu Kultury o godz. 9:00 Nadaktywni wystąpią dla przedszkolaków, natomiast o 12:30 spektakl obejrzą uczniowie klas 0-III.
Spektakle wystawione będą z okazji Dnia Dziecka zorganizowanego przez Burmistrza Włodawy, Miejską Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Włodawski Dom Kultury.

Dzień Dziecka 2015

Młodzi aktorzy pracują nad sztuką od stycznia bieżącego roku, spotykając się w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie w każdą środę, podczas warsztatów teatralnych.
Wszelkich wskazówek udziela im Krystyna Skrabek, choreoterapeuta i teatrolog, autorka scenariusza i reżyser sztuki.
Natomiast opiekę nad grupą, oprawę graficzną przedsięwzięć (barwne plakaty, zaproszenia i podziękowania) oraz wszelką pomoc w pracy sprawuje Ula Panasiuk, specjalista ds animacji kulturalnej w MBP we Włodawie, a także doradczo Joanna Orzeszko, kustosz Oddziału dla Dzieci MBP we Włodawie.

Widzowie, którzy nie będą mieli okazji obejrzeć spektaklu w pierwszym terminie (tj. 1 czerwca), będą mogli zobaczyć jego premierę nieco później, w murach Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie Uśmiech
Zapraszamy gorąco 25 czerwca do biblioteki na godzinną porcję dobrej zabawy w towarzystwie naszych Nadaktywnych Uśmiech

Joanna Orzeszko

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Nadaktywni Dzieciom!