BYŁO WESOŁO! DZIEŃ DZIECKA Z GRUPĄ NADAKTYWNĄ

Z okazji Dnia Dziecka zorganizowanego przez Burmistrza Włodawy, Miejską Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Włodawski Dom Kultury, członkowie „Grupy Nadaktywnej”, czyli koła teatralnego działające przy MBP we Włodawie, zaprezentowali prapremierowo spektakl „Galopem przez bajki”.

Nadaktywni, 01.06.15 r.

Młodzi adepci, niczym profesjonalni aktorzy wyszli scenę Włodawskiego Domu Kultury aż dwukrotnie. Pierwszy występ, o godzinie 9:00 obejrzeli podopieczni włodawskich przedszkoli. Drugi o godzinie 12:00 uczniowie klas 0-3. Dzieci pokazały swoim kolegom i koleżankom roztańczoną dedykację z okazji ich święta. Spektakl momentami budził, nie tylko wiele uśmiechów, ale też sporo emocji. W przerwie pomiędzy kolejnymi odsłonami, Nadaktywni w swoich charakteryzacjach promowali sztukę, podczas Festynu dla Dzieci, który odbywał się na Stadionie Miejskim im. E. Świtki. Często wzbudzając niemałą sensację ;).

Reżyserem spektaklu jest Krystyna Skrabek, choreoterapeuta i teatrolog. Opiekę nad grupą sprawują Ula Panasiuk, specjalista ds animacji kulturalnej w MBP we Włodawie oraz Joanna Orzeszko, kustosz Oddziału dla Dzieci MBP we Włodawie.

Na premierową odsłonę zapraszamy do biblioteki już 25 czerwca!

Urszula Panasiuk

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci BYŁO WESOŁO! DZIEŃ DZIECKA Z GRUPĄ NADAKTYWNĄ