Z wizytą u Kubusia Puchatka

W ten ciepły, czwartkowy (18.06.2015) poranek z miłą wizytą przybyła do Oddziału dla Dzieci grupa 3 latków z Miejskiego Przedszkola Nr 1 we Włodawie, pod opieką p. Agnieszki Matczuk. Grupą zajęła się p. Renata Torbicz, Bibliotekarz Oddziału dla Dzieci MBP.

Przedszkole Miejskie nr 1

Gromadka milusińskich w liczbie 21 przedszkolaków zwiedziła Oddział dla Dzieci, porozmawialiśy o zasadach korzystania z biblioteki, zasobach czytelniczych Oddziału oraz zasadami zachowania w naszej instytucji Uśmiech.

Ogromnym zainteresowaniem tematycznym wśród przedszkolaków cieszyły się książki z serii W. Disneya. P. Renata przeczytała 2 opowiadania dotyczące przygód ulubionego bohatera przedszkolaków Kubusia Puchatka: "Bawimy się w piratów", "Naucz się wybaczać" oraz na specjalne zamówienie malutkiej Mai "Kasia bawi się w sekretarkę" Uśmiech.
W trakcie czytania dzieci odpowiadały na pytania do tekstu, dzięki czemu na bieżąco kontrolowany był stopień rozumienia i poziom koncentracji malusińskich.
Po przeczytaniu całego opowiadania dzieci w skrócie przedstawiały losy głównych bohaterów.

Uwadze przedszkolaków nie umknęły także inne atrakcje dostępne użytkownikom biblioteki – komputery z dostępem do Internetu, Strefa Gier, keyboard, puzzle, kolorowanki.

W ramach podziękowania opiekun Oddziału poczęstowała wesołą gromadkę słodkim cukiereczkiem na drogę i zaprosiła na kolejne odwiedziny i obiecane przygody "Tupcia Chrupcia" Uśmiech.

Dziękujemy bardzo za miły prezent od przedszkolakówUśmiech i jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Renata Torbicz

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Fot. Edyta Pietrzak i in.

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Z wizytą u Kubusia Puchatka