Wizyta dzieci ze Szkoły Podstawowej w Różance

W dniu 1 października 2015 r. uczniowie II klasy Szkoły Podstawowej w Różance odwiedzili naszą bibliotekę wraz ze swoim opiekunem panią Krystyną Budzyńską.

SP Różanka, 01.10.15 r.

Grupa licząca 11 osób zwiedzała Oddział dla Dzieci, gdzie uczniowie mieli okazję zapoznać się z zasadami korzystania z biblioteki i obejrzeć księgozbiór. Przy pomocy bibliotekarza dzieci wyszukiwały przykładowe tytuły książek w katalogu Mateusz i na półkach, następnie miały okazję spróbować swoich umiejętności gry na keyboardzie.

Zapoznały się z propozycjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W tym celu zwiedziły wszystkie oddziały. Największym zainteresowaniem cieszył się keyboard.
Wspólnie też czytaliśmy książkę o wypożyczaniu książek z biblioteki, której bohaterem jest lubiany i znany dzieciom żółwik Franklin

Wizyta upłynęła w miłej atmosferze. Na zakończenie dzieci obiecały często odwiedzać bibliotekę i wypożyczać duże ilości książek.
Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.

Małgorzata Topolska

Fot. Edyta Pietrzak, Małgorzata Topolska