DWIE MAŁGOSIE-BIBLIOTEKARKI NA URODZINACH MISIA USZATKA

Dnia 16 października miałyśmy zaszczyt uczestniczenia w urodzinowym przyjęciu Misia Uszatka w Przedszkolu Miejskim nr 1 we Włodawie. Jubilat miał chore gardło, więc wszystkie informacje dla dzieci przekazywał na ucho pani Dorocie Torbicz.

Przedszkole Miejskie nr 1, Urodziny Misia Uszatka, 16.10.16 r.

Dzieci z uwagą wysłuchały przygód Misia Uszatka Czesława Janczarskiego, które przeczytała zastępca dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie ds merytorycznych pani Małgorzata Zińczuk.
Bibliotekarz Oddziału dla Dzieci Małgorzata Topolska, zaprezentowała kilka książek o misiach m. in. „Miś Pako”, „Kubusiowe zawody”, „Trzyminutowe opowiadania o misiach”, „Bajki dla najmłodszych”, „Całus na dobranoc” i zachęciła wraz z panią Małgorzatą Zińczuk do korzystania z Biblioteki.

Podczas imprezy urodzinowej nie zabrakło zabaw i tańców, na które dzieci zaprosiły też swoje pluszowe zabawki. Wraz z przedszkolakami odśpiewaliśmy Misiowi Uszatkowi 100 lat.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie pani Dorocie Torbicz i wspaniałą zabawę z dziećmi.

Misiowi Uszatkowi życzymy zaś dużo zdrowia i wielu lat u boku dzieci.

Małgorzata Topolska

Fot. Małgorzata Topolska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci DWIE MAŁGOSIE-BIBLIOTEKARKI NA URODZINACH MISIA USZATKA