Z wizytą w bibliotece

W dniu 30 października gościliśmy w naszej bibliotece uczniów klasy II f Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie pod opieką pani Krystyny Puły.

Kl. II f SP 3 Włodawa, 30.10.15 r.

W Oddziale dla Dzieci uczniowie próbowali, przy pomocy bibliotekarza, wyszukiwać tytuły książek w katalogu on-line. Dużym zainteresowaniem cieszył się zarówno keyboard przy którym dzieci komponowały i śpiewały piosenki jak i x-boks.

Dzieci obejrzały również wystawy w Galerii „Na Piętrze” „Legiony 1915. Od Nidy do Bugu” i „Damą być... postaci kobiece w literaturze światowej”.

Nasi goście chętnie wysłuchali informacji o specyfice pracy na stanowiskach bibliotecznych w poszczególnych agendach: Dział Regionalny, Czytelnia Internetowa, Wypożyczalnia dla Dorosłych.

W Galerii „ Na Parterze” zwiedziły wystawę prac nagrodzonych w III Ogólnopolskim konkursie „PISANIE IKON –WŁODAWA 2015”. Dowiedziały się gdzie można spotkać ikony oraz w jaki sposób są wykonywane.

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy Was do częstych odwiedzin w bibliotece.

Małgorzata Topolska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Z wizytą w bibliotece