WIZYTA W BIBLIOTECE

W dniu 6 listopada miłą niespodziankę, odwiedzając nasza bibliotekę, sprawili nam uczniowie klas II, IV i V ze Szkoły Podstawowej w Żukowie wraz ze swoim opiekunem panią Ewą Żakowską.

Kl. II, IV, V SP Żuków, 06.11.15 r.

Dzieci obejrzały wystawę „PISANIE IKON –WŁODAWA 2015” prezentowaną w Galerii Na Parterze. W Galerii Na Piętrze żywo zainteresowały się ekspozycją lalek pt. „Damą być... postaci kobiece w literaturze światowej” oraz wystawą „Legiony Polskie 1915. Od Nidy do Bugu” dokumentującą przemarsz Legionów przez Ziemię Włodawską. Uczniowie z ciekawością wysłuchali komentarza merytorycznego przedstawionego przez Małgorzatę Topolską.
Goście zwiedzili również Oddział dla Dzieci, gdzie zapoznali się z księgozbiorem i ofertą biblioteki.
Wizyta zakończyła się wspólnym odśpiewaniem kilku pieśni legionowych.
Serdecznie zapraszamy dzieci do naszej biblioteki.

Małgorzata Topolska

Fot./edycja fot. Małgorzata Topolska