Z projektem "Elektrośmieci " Filia Nr 5 w MALUSZKOWIE

W czwartek (05.11.2015 r.) odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w zajęciach poświęconych elektrośmieciom. Nagrodami były kolorowanki.

Filai nr 5, Maluszkowo, Elektrośmieci 2015

Zajęcia odbywały się cyklicznie (08, 09, 12 października 2015 r.). Wstępem była pogadanka dotycząca m. in listy substancji niebezpiecznych znajdujących się w elektrośmieciach. Uczestnicy zdobyli wiele cennych informacji na ten temat...

Dzieci wykonały plakaty "Elektrośmieci zbieramy o planetę dbamy" oraz "Starych sprzętów nie gromadź w domu mogą one przydać się komuś".
Przedszkolaki uważnie słuchały "Ballady o elektrośmieciach" Anny Paszkiewicz oraz wiersza pt. "Elektrośmieci", udzielały też odpowiedzi na pytania dotyczące utworów. Były również kolorowanki i zadania grafomotoryczne.
Nie obyło się też bez czytania książeczek pt. "Ekologia i ochrona środowiska", "Ekoświrek- bajka ekologiczna", "Pan potwór uwielbia zabawę".

Jadwiga Woźniak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Z projektem "Elektrośmieci " Filia Nr 5 w MALUSZKOWIE