Przedszkolaki, trzecioklasiści i misiowe opowieści

Dnia 18 listopada 2015 r. gościliśmy w bibliotece dwie grupy młodych użytkowników książek – odwiedziły nas dzieci z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego we Włodawie i uczniowie kl. III d ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Gen. F. Kleeberga we Włodawie.

Kl. III d SP 3, 18.11.15 r.

Przedszkolaki w liczbie 22 osób przybyły wraz z opiekunką – p. Heleną Kobus. Dzieci obejrzały prezentowane w bibliotece wystawy i ekspozycje: „Pisanie Ikon - WŁODAWA 2015” w Galerii Na Parterze oraz „Legiony Polskie 1915. Od Nidy do Bugu” i „Damą być... postaci kobiece w literaturze światowej” w Galerii Na Piętrze.
Ponadto zapoznały się z księgozbiorem i ofertą biblioteki zwiedzając biblioteczne agendy: Wypożyczalnię i Czytelnię dla Dorosłych, Dział Regionalny, Oddział dla Dzieci i Czytelnię Internetową.

Miejskie Przedszkole Integracyjne, 18.11.15 r.

Druga grupa uczniów, klasa III „d” Szkoły Podstawowej nr 3, odwiedziła naszą bibliotekę wraz ze swoim opiekunem panią Hanną Demczuk.
Grupa licząca 26 osób zwiedziła Oddział dla Dzieci, gdzie po prezentacji bajki pt. „Stary zielony miś” autorstwa Marii Kownackiej nasi mili Goście dyskutowali na temat przyjaźni lojalności i oddania.
Potem uczniowie z ochotą wykonali własnoręcznie papierowe misie, które będą miały okazje zostać przyjaciółmi Trzecioklasistów.

Kl. III d SP 3, 18.11.15 r.

Serdecznie zapraszamy dzieci do naszej biblioteki.

Małgorzata Topolska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Dzieci z Przedszkola Integracyjnego we Włodawie

Uczniowie kl. III d SP 3 Włodawa

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Przedszkolaki, trzecioklasiści i misiowe opowieści