Z Kubusiem Puchatkiem w MALUSZKOWIE

Czwartkowe odwiedziny (28.01.2016 r.) w przedszkolu poświęcone były autorowi "Kubusia Puchatka" A.A. Milne w 60 rocznicę jego śmierci. Z tej właśnie okazji dzieci wysłuchały wiadomości o życiu i twórczości autora. Oczywiście nie obyło się bez czytania bajek.

Filia nr 5, Maluszkowo, 28.01.16 r.

Tym razem głównym bohaterem, ma się rozumieć, był nie kto inny, jak Kubuś Puchatek w wersji Disneya. Czytane były bajki pt. "Słuchaj Tygrysie" oraz "Możesz na mnie liczyć" z serii "Lekcje ze Stumilowego Lasu". Dzieci słuchały z wielkim zainteresowaniem, odpowiadały na pytania związane z przygodami bajkowych bohaterów. Każda z bajek zawierała puchatkową lekcję a mianowicie "O cudze rzeczy dbaj jak o własne" oraz "Kto słucha, nie błądzi". Na zakończenie każde dziecko dostało piękną naklejkę.
Następne spotkanie za tydzień a będzie to Tłusty Czwartek.

Jadwiga Woźniak

Zapraszamy go obejrzenia zdjęć