Maluszkowo i Klub Malucha Domek z wizytą w bibliotece

Dnia 12 kwietnia odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną dzieci z Klubu Malucha Domek pod opieką pań: Olga Przytuła, Izabela Sudoł-Polkowska oraz Katarzyna Michalska. Natomiast w środę, 13 kwietnia, gościliśmy przedszkolaki z Maluszkowa, które przybyły do nas pod opieką pań: Sylwia Bożyk, Joanna Suwalska.

Klub Malucha Domek - 12.04.16 r. i Maluszkowo - 13.04.16 r.  - wizyta w bibliotece

Wraz z dziećmi z Klubu Malucha Domek (12.04.16 r.) postanowiliśmy uczcić Dzień Radia, dlatego też nie obyło się bez przeczytania pięknego wiersza Juliana Tuwima pt. „Ptasie radio”. Dzieciom przypadł do gustu zarówno utwór jak i kolorowe ptaki uczestniczące w inscenizacji. Następnie wraz z dziećmi próbowaliśmy naśladować odgłosy ptaków, które były bohaterami wiersza m.in; wróbel, kruk, sowa, kogut, kaczka itd. Wyszło wspaniale :)
Później obejrzeliśmy wystawę w „Galerii na Piętrze” gdzie mogliśmy podziwiać prace wykonane przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. Następnie w „Galerii na Parterze” obejrzeliśmy wystawę malarską pani Doroty Kulickiej.

Podczas środowej (13.04.16 r.) wizyty, przedszkolakom z Maluszkowa zaprezentowane zostały nowe książeczki, które są dostępne w Oddziale dla Dzieci oraz przeczytane zostały niesamowite przygody Tupcia Chrupcia.

Serdecznie dziękuję paniom i dzieciom za udział w zajęciach.
Dzieci obiecały odwiedzić nas ponownie do czego zachęcamy.

Małgorzata Topolska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wizyt:

Klub Malucha Domek

Maluszkowo

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Maluszkowo i Klub Malucha Domek z wizytą w bibliotece