Cztery lekcje biblioteczne

W poprzednim tygodniu na lekcjach bibliotecznych w Oddziale dla Dzieci gościliśmy grupy uczniów szkół podstawowych. Na zajęciach przedstawione zostały ilustrowane opowiadania o przygodach zwierzątek.

Wizyta w bibliotece, SOSW, 07.06.16 r.

We wtorek, 7 czerwca, uczniowie klas II, III i IV ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego pod opieką pani Moniki Skibińskiej wysłuchały bajki o kotkach.

Natomiast z bajką o misiu zapoznali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie. W poniedziałek (06.06.16 r.) dzieci z kl. 0 b pod opieką pani Renaty Kostrzewskiej, w środę (08.06.16 r.) uczniowie kl. II c pod opieką pani Renaty Pawelec, a w czwartek (09.06.16 r.) kl. III b pod opieką pani Joanny Wójtowicz.

Uczniom bardzo spodobały się niesamowite przygody głównych bohaterów. Następnie zwiedzaliśmy bibliotekę oraz nowość w postaci bibliotecznego ogródka, który niezawodnie wprawia w zachwyt naszych młodych czytelników.

Naszych milusińskich jak zawsze serdecznie zapraszamy do wypożyczalni i przypominamy, że codzienne czytanie dziecku pomaga w rozwijaniu zdolności poznawczych, empatii czy wyobraźni.

Małgorzata Topolska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Kl. 0 b SP 2 we Włodawie

Kl. II, III, IV SOSW Włodawa