Jaką książkę do plecaka? Czerwcowe spotkanie DKK

W sobotę 11 czerwca podczas spotkania Młodzieżowego DKK Klubowicze oddali się błogiemu odpoczynkowi. Co prawda chłodny północny wiatr nie pozwolił nam skorzystać z Letniej Galerii Bibliotecznej SMO, ale udało się nam trochę oszukać kapryśną pogodę, rozstawiając leżaki w Sali Konferencyjnej.

DKK dla młodzieży, 11.06.16 r.

Wygodnie usadowieni oddaliśmy się rozmowom na temat lektur, które warto zabrać ze sobą do plecaka, czy wrzucić do rowerowego koszyka. Wśród wymienionych tytułów znalazły się m. in. książki autorstwa Johna Greena, “Głupek i Ja, Mateuszek” E. Lindo, “Biblioteka pana Lemoncella” Ch. Grabensteina, czy nie tracąca na popularności seria o Harrym Potterze.

Wakacje to oczywiście wyjazdy, a skoro wybieramy się w dalszą podróż, to zawsze warto mieć ze sobą przewodnik. Tym razem Klubowicze poznali dwa z cyklu czterech albumów o miastach świata: “Oto jest Nowy Jork” i “Oto jest Paryż” M. Šašeka.

Kochani mam nadzieję, że Wasze tegoroczne letnie przygody będą barwne jak ilustracje zawarte w tych książkach!

Do zobaczenia po wakacjach!

Ula Panasiuk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Jaką książkę do plecaka? Czerwcowe spotkanie DKK