Przedszkolaki i uczestnicy półkolonii w bibliotece

Koniec roku szkolnego i początek wakacji stanowiły wspaniałą okazję do odwiedzenia naszej biblioteki. W murach włodawskiej książnicy zjawili się uczniowie i wychowankowie włodawskich placówek.

Wizyty w bibliotece, 23, 27, 29 czerwca i 8 lipca 2016 r.

W czwartek 23 czerwca przemiłą niespodziankę zorganizowały mi przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 grupa pani Anny Stopy, które postanowiły podziękować za wspólnie spędzone chwile w roku szkolnym 2015/2016.
Wyśpiewane podziękowania i życzenia wzruszyły mnie do głębi.
Serdecznie dziękuję za wszystkie słowa uznania ze strony dzieci i nauczycieli. Mam nadzieję, że podczas wakacji nasi drodzy czytelnicy wraz z rodzicami będą nas chętnie odwiedzać by w wypożyczanych książkach odnajdować nowe ciekawe historie i poznawać nowych bohaterów, a przy tym spędzać czas równie miło jak podczas lekcji bibliotecznych.

Natomiast w dniach 27, 29 czerwca i 8 lipca odwiedziły nas dzieci uczestniczące w półkoloniach zorganizowanych w Szkole Podstawowej nr 2 we Włodawie. Uczestnicy wakacyjnych zajęć po raz kolejny wzięli udział w przeprowadzonych przez Oddział dla Dzieci MBP Włodawa bibliotecznych spotkaniach z książką.
Dzieci wysłuchały ciekawych historii o zwierzątkach. Były to bajki o „Kocie w butach”, „O trzech kotkach” i „Prawdziwej przyjaźni”.

Wszystkich czytelników serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30- 17:00.

Małgorzata Topolska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

23 czerwca Przedszkole Miejskie nr 1. Fot. Dorota Garczyńska-Ślusarz, Marek Paszkowski

27 czerwca: SP 2 Włodawa, klasy II i III z p. Moniką Zguczyńską