Planszowanie, czyli zakończenie wakacji z MBP we Włodawie

W czwartkowy targowy poranek (25.08.16), zaprosiliśmy użytkowników naszej biblioteki do wspólnego pożegnania wakacji.

Zakończenie wakacji 25.08.16 r.

W Letniej Galerii SMO rozgrzewaliśmy naszą uwagę, koncentrację i wyobraźnię przy grach towarzyskich ufundowanych przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Włodawskiej.

Podawaliśmy sobie tykającą bombę układając jednocześnie wyrazy z określoną sylabą (Tik Tak Bum), przerzucaliśmy gorącego ziemniaka kombinując jak otworzyć drzwi, które nie mają klamki (Gorący Ziemniak), czy doszukując się podobnych symboli na kartach Dobble.
Niektórzy młodzi konstruktorzy podjęli się też stworzenia budowli z klocków magnetycznych (Magnastix).

Kolejne spotkanie odbędzie się we wtorek 30 sierpnia o godz. 9:00. Podwórkowe gry przypomni Małgorzata Topolska – pracownik Oddziału dla Dzieci.

Zapraszamy!

Urszula Panasiuk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Planszowanie, czyli zakończenie wakacji z MBP we Włodawie