Przedszkolaki na wystawie „Głębokiej studzienki”

Dzieciom z Przedszkola nr 1 tak bardzo spodobały się piątkowe zajęcia, że postanowiły odwiedzić nas powtórnie. We wtorkowy rześki poranek, dnia 20 września przedszkolaki pod opieką pani Agnieszki Matczuk odwiedziły naszą bibliotekę.

Przedszkole Miejskie nr 1 we Włodawie, 20.09.16 r.

Tego dnia zaplanowaliśmy wspólne zwiedzanie nowej wystawy fotograficznej zatytułowanej „Głęboka studzienka”, która mieści się w Galerii na Parterze. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przedstawione na fotografiach studnie. Podczas oprowadzania po wystawie, przedszkolaki rozpoznały na jednej z fotografii studnię, którą widziały „na żywo” w Orchówku.

Na podstawie makiety studni, zdjęć oraz własnych doświadczeń opowiedzieliśmy sobie na czym polegają różnice w czerpaniu wody i w jaki sposób to wszystko działa :)

Moi kochani, jesteście u nas zawsze mile widziani!

Małgorzata Topolska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Przedszkolaki na wystawie „Głębokiej studzienki”