W sobotę 8 października Klubowicze zgromadzeni w Oddziale dla Dzieci wymieniali się swoimi ulubionymi tytułami licznych publikacji Grzegorza Kasdepke.

DKK dla młodzieży, 08.10.16 r.

Pan Grzegorz będzie niebawem gościem naszej biblioteki. Aby lepiej przygotować się do spotkania z nim, zabawiliśmy się w kalambury. Odgadywane hasła stanowiły tytuły książek jego autorstwa. Po poprawnie udzielonej odpowiedzi czytaliśmy wspólnie fragment wylosowanej książki i omawialiśmy poruszone w nich tematy odnosząc je do własnych przeżyć. Wiemy już jak rozmawiać o sprawiedliwości, jakie osoby określa się mianem “żywego srebra” i co to są “przysłonia”. Pomimo różnorodności doświadczeń zgodnie stwierdziliśmy, że Pan Grzegorz pomaga dzieciom odnaleźć się w skomplikowanym świecie emocji i to w przezabawny sposób.

Teraz niecierpliwie czekamy na spotkanie! :)

Urszula Panasiuk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci O dziwnych przypadkach bajkopisarza Grzegorza Kasdepke - październikowe spotkanie młodzieżowego DKK