Nietypowe spojrzenie na zwierzaki – styczniowe spotkanie młodzieżowego DKK

Czternastu miłośników zwierząt wymieniło się doświadczeniami na temat swoich pupili podczas spotkania młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbyło się w sobotę 14 stycznia 2017 r.

Spotkanie młodzieżowego DKK, 14.01.17 r.

Pierwsze spotkanie w Nowym Roku przebiegło pod znakiem... zwierzęcych pup. Tak, dobrze przeczytaliście, nic się Wam nie przewidziało! Wiodącą lekturą byłą książka „Pupy, ogonki i kuperki” autorstwa Michała Golachowskiego. Pozycja ta traktuje o tym jak zwierzęta wykorzystują swoje pupy np. do poznawania nowych przyjaciół, nawigacji, czy też obrony. Trzydzieści zabawnych opowieści przyniosło nową wiedzę i przywołało uśmiechy w pochmurny, sobotni poranek.

Spotkanie młodzieżowego DKK, 14.01.17 r.

Przy okazji opowiedzieliśmy o swoich zwierzakach i ich nawykach. Z opowieści wysuwa się jeden wniosek: futrzaki, pływaki i inne gadziny potrafią zapewnić właścicielom nie lada atrakcje!

Spotkanie młodzieżowego DKK, 14.01.17 r.

W spotkaniu uczestniczyły dwa „świeżaczki” - Basia Śladewska i zaledwie czteroletnia Malwinka Stelmasiewicz. Mamy nadzieję, że dziewczęta zakotwiczą na dłużej!

Urszula Panasiuk

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Nietypowe spojrzenie na zwierzaki – styczniowe spotkanie młodzieżowego DKK