Ekspresowe odwiedziny przedszkolaków

Czwartkowa (09.02.2017 r.), biblioteczna wizyta przedszkolaków z Zespołu Szkół w Starym Brusie przebiegła w ekspresowym tempie!

Wizyta w bibliotece, przedszkole ZS Stary Brus, 09.02.17 r.

Dzieci przyjechały do Włodawy, by uczestniczyć w balu karnawałowym zorganizowanym przez włodawski MDK. Zabawa była bardzo udana, dlatego na spotkanie w naszej bibliotece zostało już niewiele czasu... jednak na tyle dużo, by dzieci zobaczyły magiczny teatrzyk Kamishibai.

Zaprezentowana „na deser” po głównej atrakcji dnia, japońska bajka pt. „Mój przyjaciel Kemushi” pozwoliła dzieciom nieco ochłonąć po karnawałowych harcach Uśmiech i wyciszyć się przed drogą powrotną do domu.

Dziękuję dzieciom i paniom Joannie Szewczyk, Alinie Karabowicz, Urszuli Grzywaczewskiej za miłą wizytę. Zapraszamy w biblioteczne progi jak najczęściej Uśmiech

Joanna Orzeszko

fot. Edyta Pietrzak