Całuśnie w bibliotece

Niewiele osób wie o tym, że dnia 24 lutego świętujemy dzień niespodziewanego całusa. W celu uhonorowania tego wesołego święta zorganizowałam w naszej bibliotece spotkania z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 2, kl. III „c” (20.02.17 r.)  pod opieką pani Renaty Łukaniuk-Pawelec oraz kl. 0 „ Małe sówki” (22.02.17 r.) pod opieką pani Renaty Kostrzewskiej.

Uczniowie z SP 2 z wizytą w bibliotece, luty 2017r.

Podczas zajęć zaprezentowany został bogato ilustrowany utwór wierszowany nawiązujący do tematyki świątecznej. W dalszej części spotkania dzieci ochoczo zaangażowały się w wykonanie prac plastycznych przedstawiających całus z udziałem ulubionych bohaterów dziecięcych bajek.

Spotkanie uwieńczone zostało podziękowaniami dzieci za zorganizowanie zajęć bibliotecznych wraz z wręczeniem upominków.

Ja ze swojej strony serdecznie zapraszam wszystkich do jak najczęstszych odwiedzin Oddziału dla Dzieci, dlatego zaprezentowałam naszym przyszłym czytelnikom procedurę zapisu do naszej biblioteki. Biorąc pod uwagę entuzjazm uczestników zajęć spodziewamy się licznych i częstych odwiedzin oraz rekordowego wzrostu czytelnictwa.

Małgorzata Topolska

(fotografowały- Renata Łukaniuk–Pawelec, Renata Kostrzewska)

Kl. III c SP 2

Kl. 0 "Małe sówki" SP 2