Rozczytane przedszkolaki z Różanki

W środowy poranek, 22 marca Oddział dla Dzieci odwiedziły maluszki z przedszkola w Różance, które przybyły do nas pod opieką pań Adriany Borowiec i Moniki Klimowskiej. Moi goście już od progu dali się poznać jako ciekawi naszej książnicy przyszli jej użytkownicy Uśmiech

SP Różanka, 22.03.17 r.

Wizyta przebiegała w przemiłej atmosferze i choć grupa była zróżnicowana wiekowo, dzieci fantastycznie i zgodnie odpowiadały na wszystkie w tym dniu propozycje spędzenia wspólnego czasu wśród książek. Rozmawialiśmy o wiośnie, przejrzeliśmy barwne publikacje o budzącej się przyrodzie, graliśmy w planszówki, kolorowaliśmy barwne motyle i oczywiście czytaliśmy!

I czytaliśmy, i jeszcze więcej czytaliśmy Uśmiech

Zwiedziliśmy wystawy aktualnie eksponowane w Galerii na Piętrze Damy minionych epok, Historia zapisana w rodzinnych pamiątkach. Natomiast wędrując bibliotecznymi korytarzami docieraliśmy do kolejnych agend i ku wielkiej radości bibliotekarzy, to właśnie działy udostępniające książki okazały się najciekawsze Uśmiech Zgodnie stwierdziliśmy, że nasi środowi goście są zaczarowani, ponieważ tak młodzi i jednocześnie ujmujący zachowaniem.

Przemiłą niespodzianką przygotowaną przez milusińskich gości była piosenka „Cała Polska czyta dzieciom”.

Dziękując Wam za tę wizytę zapraszam na kolejne, zaglądajcie w nasze progi jak najczęściej!

Joanna Orzeszko

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania
fot. Ewa Szewczyk

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Rozczytane przedszkolaki z Różanki